و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

چرا قدم های سرخآبی ها لرزان بود؟

تیم های استقلال تهران و پرسپولیس در آغاز دور جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند پیروز شوند و کارشان برای ادامه رقابت ها سخت شد.برانکو معتقد است روی یک اشتباه فردی گل اول را دریافت کرده اند."واما ورزش" از رادیو جوان بررسی کرده است.

1397/12/15
|
15:44

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛تیم های استقلال تهران و پرسپولیس در آغاز دور جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند پیروز شوند و کارشان برای ادامه رقابت ها سخت شد.برانکو معتقد است روی یک اشتباه فردی گل اول را دریافت کرده اند."واما ورزش" از رادیو جوان بررسی کرده است.

شاگردان برانکو در ورزشگاه آزادی و در حضور 60 هزار تماشاگر سرخ نتوانستند دست پر از زمین خارج شوند و مقابل پاختاکور نماینده نه چندان مطرح ازبکستانی با تساوی یک بر یک متوقف شدند . پس از این دیدار برانکو با اشاره به بازی قابل قبول تیمش مقابل پاختاکور گفت : روی یک اشتباه فردی گل اول را دریافت کردیم اما در ادامه بازیکنان با تاکتیک کادرفنی توانستند نتیجه را برگردانند . در آنسوی آب های خلیج فارس استقلال تهران در مصاف با تیم قدرتمند الدوحیل با تقبل شکست سنگین به تهران بازگشت . شاگردان وینفرد شفر در این دیدار سه گل از حریف قدرتمند و متمول خود دریافت کردند .

استقلالی ها که هفته آینده باید در تهران از العین امارات پذیرایی کنند می توانند با برتری جایگاه خود را بهبود بخشند . علی لطیفی پیشکسوت فوتبال هم در گفت و شنودی تلفنی با برنامه واماورزش بی برنامگی از سوی کادرفنی را عامل شکست استقلال دانست و نتیجه نگرفتن پرسپولیس را سردرگمی بازیکنان برای حفظ توپ عنوان کرد .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش