و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

آغاز ضعیف سرخابی ها

لیگ قهرمانان آسیا برای سرخابی های تهران و پرسپولیس در تهران با پاختاکور و استقلال در دوحه به مصاف حریفان خود رفتند که تیم‌های استقلال و پرسپولیس در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان خود متوقف شدند."و اما ورزش" بررسی کرده.

1397/12/15
|
15:42

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ لیگ قهرمانان آسیا برای سرخابی های تهران و پرسپولیس در تهران با پاختاکور و استقلال در دوحه به مصاف حریفان خود رفتند که تیم‌های استقلال و پرسپولیس در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان خود متوقف شدند."و اما ورزش" بررسی کرده.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان خود متوقف شدند.در چارچوب رقابت‌های گروه D از ساعت 18 و 30 دقیقه تیم‌های پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. در این دیدار ابتدا پاختاکور با گل دقیقه 5 مارات بیکمائف میزبان خود را غافلگیر کرد و در ادامه نیز هرچند پرسپولیس توانست یک گل را توسط بودیمیر در دقیقه 25 جبران کند اما در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.در دیگر دیدار گروه D از ساعت 20 و 45 دقیقه تیم‌های الاهلی عربستان و السد قطر به مصاف یکدیگر می‌روند.در گروه C نیز که سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان این فصل به حساب می‌آید، تیم استقلال در دوحه مهمان تیم مدعی الدحیل قطر بود که این دیدار با پیروزی 3 بر صفر الدحیل به پایان رسید. مهدی بن عطیه، مدافع سابق یوونتوس ایتالیا در دقیقه 56، یوسف العربی در دقیقه 73 و علی عفیف در دقیقه 91 سه گل الدحیل را در این دیدار به ثمر رساندند.از گروه C همچنین تیم‌های العین امارات و الهلال عربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر تیم مهمان یعنی الهلال به پایان رسید.

در ادامه "واماورزش" آخرین وضعیت ملی پوشان فرنگی برای آمادگی بیشتر برای رقابت های المپیک 2020 مورد بررسی قرار گرفت . محمدبنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان نیز با اشاره به تلاش ملی پوشان فرنگی برای موفقیت حداکثری در رقابت های المپیک گفت : مهمترین معضلی که ورزشکاران این رشته در حال حاضر با آن دست به گریبانند مسائل مالی است که باید از طرف وزارت ورزش حل و فصل شود .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش