و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

تاریخ شهرآورد عوض نخواهد شد

سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ با اعلام اینکه شورای تامین مخالفتی با برگزاری شهرآورد در نوروز ندارد ، گفت : دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس روز شنبه دهم فروردین 98 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود."واما وزش" از رادیو جوان بررسی کرده است.

1397/12/13
|
10:14

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛سعید فتاحی ، رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال کشورمان در گفت و شنودی تلفنی با برنامه "واماورزش" رادیوجوان با اعلام اینکه شورای تامین استان تهران برخلاف حرف و حدیث های مطرح شده درباره تاریخ برگزاری شهرآورد بزرگ سرخابی های تهران گفت : شورای تامین مخالفتی با برگزاری این دیدار در تاریخ مطرح شده ندارد و دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس روز شنبه دهم فروردین 98 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

فتاحی همچنین اعتراض تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای فشردگی بازی ها را به حق دانست و گفت : به منظور حفظ قدرت تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان ، سازمان لیگ آمادگی داشت تا دیدارهای هفته 21 را جابجا کند ، اما پس از بررسی ها و اعتراض دیگر تیم ها مقرر شد بازی ها در همان تاریخ قبلی برگزار شود و بدین ترتیب استقلال و پرسپولیس روز جمعه 17 اسفند با حریفان خود برگزار می شود.

در اجلاس جهانی فیفا هم اعضا با تغییر برخی قوانین موافقت کردند که قرار است جزئیات بیشتر آن منتشر شود . از فدراسیون های والیبال و کشتی هم خبر می رسد مجمع این دو فدراسیون در سال 97 تشکیل نخواهد شد و تعیین وضعیت آن ها به سال آینده موکول خواهد شد.

انتهای پیام/دسترسی سریع
و اما ورزش