و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

خیز استقلال برای تصاحب صدرنشینی

سرخابی های تهران فردا باید به مصاف رقیبان جنوبی خود بروند . شاگردان شفر از ساعت 15 در ورزشگاه فولادآره نا مهمان قرمزپوشان اهوازی هستند و پرسپولیس از ساعت هجده و سی دقیقه در تهران باید از صنعت نفت آبادان پذیرایی کند."واما ورزش" بررسی کرده.

1397/12/08
|
14:51

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ تیم فوتبال استقلال تهران روز پنجشنبه از ساعت 15 در ورزشگاه فولاد آره نا اهواز به مصاف فولاد خوزستان می رود .با آغاز هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشورمان سرخابی های تهران فردا باید به مصاف رقیبان جنوبی خود بروند . شاگردان شفر از ساعت 15 در ورزشگاه فولادآره نا مهمان قرمزپوشان اهوازی هستند و پرسپولیس از ساعت هجده و سی دقیقه در تهران باید از صنعت نفت آبادان پذیرایی کند .

شاگردان برانکو که در هفته قبل نتوانستند پیروز از بازی با نفت مسجدسلیمان بیرون آیند فشار بیشتری را برخلاف رقیب خود متحمل هستند . اما در آن سوی لیگ استقلال که در هفته های گذشته توانست با پیروزی های پرگل خود را به جمع بالانشینان برساند امیدوار است در اهواز دست پر به تهران بازگردد .

حمید استیلی سرپرست تیم ملی امید امروز در گفتگویی تلفنی با واماورزش باتشریح آخرین وضعیت ملی پوشان برای رقابت های المپیک 2020 گفت : به علت تداخل روزهای بازی های تدارکاتی با لیگ برتر خیلی از تیم ها حاضر به همکاری نیستند که این عدم همکاری کار را برای کادرفنی مشکل کرده .

استیلی همچنین نبود زمین مناسب برای تمرین را یکی دیگر از معضلات تیم امید برشمرد و گفت : ما خواهان تمرین در مجموعه آزادی هستیم و مسئولان وزارت ورزش قول همکاری مساعد در این زمینه داده اند . علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال هم قرارداد پاتوسی را محکم دانست و گفت : بندی در قرارداد این بازیکن است که در صورت رضایت کادرفنی قرارداد وی دائم می شود و بدون افزایش قرارداد در کنار استقلال خواهد بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش