و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

نفس تازه لیگ برتر از رادیو جوان

پس از جام ملت های آسیا و حذف تیم ملی کشورمان از این رقابت ها ، نیم فصل دوم لیگ برتر با گذشت وقفه ای 30 روزi از سر گرفته می شود.رقابت های لیگ برتر که برای آماده سازی تیم ملی تعطیل شده بود دوباره آغاز می شود."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/11/15
|
10:41

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛پس از جام ملت های آسیا و حذف تیم ملی کشورمان از این رقابت ها ، نیم فصل دوم لیگ برتر با گذشت وقفه ای 30 روزi از سر گرفته می شود.رقابت های لیگ برتر که برای آماده سازی تیم ملی تعطیل شده بود دوباره آغاز می شود."واما ورزش" بررسی کرده است.

در این میان برخی از تیم ها با ورود بازیکنان جدید خون تازه ای به رگ های تیم خود وارد کرده اند تا نیم فصل دوم جذابی را پیش رو داشته باشیم . تیم های استقلال و پرسپولیس هر کدام با جذب چند بازیکن داخلی و خارجی برای قهرمانی خط و نشان کشیده اند . در تبریز هم سرخپوشان این شهر که با مالکیت خصوصی در رقابت ها حاضرند با حفظ ملی پوشان خود و جذب چند بازیکن دیگر مطرح خارجی خود را برای کسب مقام قهرمانی آماده می کنند .

در اصفهان ذوب آهن و سپاهان با جذب چند بازیکن خود را برای حضور پرقدرت آماده می کنند . محسن مسلمان که نیم فصل اول در ذوب آهن بود به سپاهان نقل مکان کرده و خلعتبری که سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان را داشته به ذوب آهن پیوست .

در ادامه "واماورزش" ، ودایع کارشناس روانشناسی ورزشی در گفتگویی تلفنی با اشاره به حواشی پیش آمده درباره اظهارنظرهای ورزشکاران در فضای مجازی گفت : یکی از عوامل به حاشیه رفتن ورزشکاران حضور در فضای مجازی است .

ودایع با اشاره به اینکه بسیاری از ورزشکاران مطرح برای حضور در فضای مجازی محتاط هستند گفت : ورزشکاران ایرانی هم برای به دور ماندن از حواشی ها باید از این به بعد با تدبیر بیشتری فعالیت داشته باشند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش