و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

فوت و فن بارسلونا قطر را قهرمان کرد

تیم ملی فوتبال قطر دیشب توانست با سه گل ژاپن را مغلوب کند و در خاک امارات فاتح هفدهمین دوره جام ملت های آسیا شود.سانچز سرمربی اسپانیایی قطر با شیوه کاملا تیکی تاکای بارسلونا توانست ژاپن مدعی را حذف کند."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/11/13
|
14:55

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ تیم ملی فوتبال قطر دیشب توانست با سه گل ژاپن را مغلوب کند و در خاک امارات فاتح هفدهمین دوره جام ملت های آسیا شود. شگفتی ساز این دوره جام ملت های آسیا با کسب عنوان قهرمانی نام خود را در تاریخ آسیا جاودانه کرد .

تیم ملی فوتبال قطر دیشب و دریک بازی سراسر هجومی توانست با زمین گیر کردن سامورایی های ژاپن برای نخستین بار فاتح جام ملت های آسیا شود . سانچز سرمربی اسپانیایی قطر با شیوه کاملا تیکی تاکای بارسلونا توانست ژاپن مدعی را حذف کند و برای اولین بار در تاریخ قطر این کشور حاشیه خلیج فارس را بر مسند قهرمانی آسیا بنشاند . معز علی بازیکن تیم ملی قطر هم در پایان این دیدار ضمن آقای گلی توانست رکورد علی دایی در ادوار جام ملت های آسیا را پشت سر بگذارد . در بین ترین های جام امسال نیز کره شمالی با دریافت 14 گل بدترین خط دفاع و یمن و فلسطین با بدترین خط حمله در رده های آخر این لیست بودند . تیم ملی قطر هم با کسب بهترین خط حمله و دفاع در جایگاه نخست قرار گرفت .

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم گفته : مسئولان دنبال مربی در حد کیروش هستند.سردار آزمون مهاجم فرصت ظلب کشورمان هم با عقد قراردادی به زنیت مسکو پیوست .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش