و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

شروع مرحله هیجان در مقابل چشم بادامی‌ها

مرحله هیجان با مشخص شدن شش تیم دیگر حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا شروع شد.تیم ملی کشورمان هم پس از پیروزی بر عمان روز پنجشنبه و از ساعت 30 : 19 باید به مصاف تیم سخت کوش چین برود."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/11/03
|
12:20

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ مرحله هیجان با مشخص شدن شش تیم دیگر حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا شروع شد.تیم ملی کشورمان هم پس از پیروزی بر عمان روز پنجشنبه و از ساعت 30 : 19 باید به مصاف تیم سخت کوش چین برود."واما ورزش" بررسی کرده است.


استرالیا و امارات با شکست رقبای خود در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا به جمع مدعیان نیمه نهایی پیوستند . در ادامه این دیدارها طلایی پوشان استرالیا دیشب توانستند با غلبه بر ازبکستان در ضربات پنالتی راهی یک چهارم شوند . امارات میزبان مسابقات هم در یک بازی سخت و نفس گیر توانست از پس قرقیزستان برآید و در مرحله یک چهارم به مصاف استرالیا برود . تیم ملی کشورمان هم پس از پیروزی بر عمان روز پنجشنبه و از ساعت 30 : 19 باید به مصاف تیم سخت کوش چین برود .

پس از حرف و حدیث های پیش آمده در تیم ملی هم علی دایی ضمن حمایت از کی روش گفت : فعلا بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی کی روش است و این مربی باید به کار خود در

تیم ملی ادامه دهد . در ادامه "واماورزش" سعید فتاحی سرپرست سازمان لیگ در گفتگویی تلفنی با اشاره به تقویم فشرده مسابقات نیم فصل دوم گفت : بازی های جام جهانی و جام ملت های آسیا باعث فشردگی ها شد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش