و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

بازی یمن خوش یُمن بود

شاگردان کی‌روش در اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا با پنج گل یمن را در هم کوبید و با اقتدار در صدر گروه خود ایستاد. اشکان دژاگه هم که پس از پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد."واماورزش" بررسی کرده است مارا در آرشیو دنبال کنید.

1397/10/19
|
11:21

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ شاگردان کی‌روش در اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا با پنج گل یمن را در هم کوبید و با اقتدار در صدر گروه خود ایستاد.جام ملت های آسیا برای ایران خوش یمن بود . شاگردان کارلوس کی روش در اولین دیدار خود در این رقابت ها از ساعت 30 : 19 دیشب به مصاف یمن رفت . شاگردان کی روش این دیدار را هجومی آغاز کردند و توانستند در دقایق اولیه با گل طارمی پیش بیافتند .

در ادامه بازی یمنی ها که مقهور قدرت ایران شده بودند با گل دژاگه مات شدند و شیرازه این تیم به کلی برهم ریخت . پس از دریافت گل دوم بازیکنان ایران با حضور در نیمه زمین یمن به فشارهای تهاجمی افزودند و دوباره توانستند با گل طارمی با نتیجه سه بر صفر پیش بیافتند .

در نیمه دوم نیز یاران کارلوس کی روش توانستند با گل سردار آزمون حریف خود را چهارگله کنند . البته این آخر کار نبود و سامان قدوس ملی پوش لژیونر تیم ملی کشورمان با یک ضربه چکشی ایران را پنج گله کرد .

پس از پایان بازی سرمربی تیم ملی یمن ضمن تمجید از بازی ایران گفت : یاران کی روش بی نقص و عالی ظاهر شدند . اشکان دژاگه هم که پس از پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد ، برد پرگل در اولین بازی این تورنومنت را بسیار روحیه آور و امیدوارانه توصیف کرد و گفت : این باخت نباید ما را مغرور کند و از امروز به فکر بازی با ویتنام هستیم .

بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال هم بازی ملی پوشان را بی نقص عنوان کرد و افزود : امیدواراست این روند همچنان ادامه داشته باشد . امیر حاج رضایی با تقدیر از ملی پوشان تنها ایراد قابل تامل را خشن بودن بازیکنان دانست و گفت :باید ملی پوشان تسلط بیشتری به خود داشته باشند .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش