و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

جام ملت های آسیا کسل کننده آغاز شد

مشعل بازی های جام ملت های آسیا از دیروز در امارات روشن شد و سی و دو تیم حاضر در این رقابت ها برای رسیدن به جام قهرمانی به مصاف یکدیگر می روند.دیروز بازی افتتاحیه برگزار شد و امارات و بحرین به نتیجه تساوی رضایت دادند."واما ورزش"را بشنوید.

1397/10/16
|
15:43

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ مشعل بازی های جام ملت های آسیا از عصر دیروز در امارات روشن شد و سی و دو تیم حاضر در این رقابت ها برای رسیدن به جام قهرمانی به مصاف یکدیگر می روند.در بازی افتتاحیه که بین دو تیم عربی امارات و بحرین برگزار شد ، دو تیم در یک بازی نه چندان دلچسب به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

هفدهمین دوره جام ملت های آسیا عصر دیروز با روشن شدن مشعل این بازی به طور رسمی در امارات آغاز شد. در بازی افتتاحیه که بین دو تیم عربی امارات و بحرین برگزار شد ، دو تیم در یک بازی نه چندان دلچسب به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند .

در دیدار افتتاحیه نیز با دعوت فیفا از بزرگان فوتبال ایران ، علی دایی و مهدی مهدوی کیا حضور داشتند و بازی افتتاحیه را از نزدیک مشاهده کردند .

تیم ملی ایران هم پس فردا دوشنبه در اولین بازی خود ، از ساعت نوزده و سی دقیقه در ورزشگاه دبی به مصاف یمن می رود . همچنین از اردوی ملی پوشان خبر رسیده همه بازیکنان از آمادگی بالا برخورداند و برای فتح جام امسال هم قسم شده اند .

فرشاد پیوس مهاجم سابق تیم ملی کشورمان هم در گفتگو با واماورزش رادیوجوان گفت : ملی پوشان باید از بازی اول حرف را دست کم نگیرند و با انگیزه برد به مصاف حریفان بروند .

در ادامه این بازی ها امروز استرالیا به مصاف اردن می رود و از ساعت 17 وسی دقیقه تایلند و هند به مصاف یکدیگر می روند از ساعت 20 امشب هم دو تیم دیگر گروه دوم یعنی فلسطین و سوریه باهم رقابت خواهند کرد .

از نقل و انتقالات لیگ برتر هم خبر رسیده محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی تبریز با تمجید از سردارآزمون گفته این بازیکن در لیست خرید تراکتور قرار ندارد . باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده تمایلی برای جذب مهدی طارمی ندارد . "واماورزش" هر روز راس ساعت یازده با مرور جدیدترین خبرهای ورزشی بشنوید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش