و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

مشعل خوش یمن برای ایران؟

مشعل بازی های جام ملت های آسیا از امروز در ابوظبی روشن شد.امارات و بحرین در دیدار افتتاحیه به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم فوتبال کشورمان هم در گروه چهارم این رقابت ها از روز دوشنبه بازی های خود را آغاز خواهد کرد."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/10/15
|
15:58

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ مشعل بازی های جام ملت های آسیا از امروز در ابوظبی روشن شد. در رقابت های امسال 32 تیم با یکدیگر به رقابت می پردازند . در دیدار افتتاحیه و از ساعت 19 وسی دقیقه تیم های امارات و بحرین به مصاف یکدیگر می‌روند.

در ادامه دیدارها از روز دوشنبه هفدهم دی، ماه از ساعت 19 و 30 در اولین دیدار به مصاف تیم ملی یمن می‌رود . همچنین از اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان از امارات خبر میرسه شرایط جسمانی ملی پوشان آماده فتح جام این دوره است. در همین ارتباط امیدابراهیمی هافبک خلاق تیم ملی گفته : چهار سال است که انتظار عراق را می کشیم و امیدواریم با شکست عراق به عنوان تیم اول راهی دور بعد شویم .

در ادامه "واماورزش"، رضاعنایتی مهاجم سابق تیم استقلال و تیم ملی کشورمان در گفتگویی تلفنی با اشاره به آمادگی همه تیم ها گفت: ملی پوشان نباید هیچ تیمی را دست کم بگیرند و باید با قدرت تهاجمی از بازی اول ظاهر شوند .


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش