و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

پیروزی پشت درهای بسته

تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر دیشب در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. این مسابقه که برای آماده‌سازی هر دو تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا برگزار شد در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود ایران به پایان رسید.

1397/10/11
|
11:09

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر از ساعت 20:30 دیشب به وقت ایران در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. این مسابقه که برای آماده‌سازی هر دو تیم برای حضور پر قدرت در جام ملت‌های آسیا برگزار شد در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود ایران به پایان رسید.

در نیمه اول مهدی طارمی در دقیقه 17 مسابقه ایران را پیش انداخت اما الهیدوس بازیکن قطر در دقیقه 42 از روی یک ضربه پنالتی کار را به تساوی کشاند.در نیمه دوم نیز سردار آزمون در دقیقه 46 گل دوم ایران را به ثمر رساند. همچنین پدرو میگوئل بازیکن تیم ملی قطر در دقیقه 50 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.کارلوس کی‌روش در دقیقه 67، وریا غفوری، وحید امیری، سامان قدوس، مهدی طارمی و سردار آزمون را بیرون کشید و به جای آن‌ها به ترتیب رامین رضاییان، مسعود شجاعی، روزبه چشمی، مهدی ترابی و اشکان دژاگه را وارد زمین کرد. همچنین در دقیقه 83 پژمان منتظری به جای مرتضی پورعلی گنجی به میدان رفت.(منبع : ایسنا)

شاگردان کی روش از این بازی به عنوان یک محک مهم قبل از بازی ها یاد کرده بودند. از اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خبر رسیده با رفع مصدومیت دو مهره اثرگذار تیم یعنی علیرضا جهانبخش و سردارآزمون دست کی روش برای جام ملت ها پر خواهد بود و امیدواری ها برای قهرمانی به اوج خود رسیده .

همچنین تحلیلگران ورزشی براین باورند با توجه به کسب نتایج قابل قبول از تیم ملی ایران در جام جهانی ، تیم کشورمان یکی از بخت ها کسب عنوان قهرمانی است .

در ادامه "واماورزش" مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در گفتگویی تلفنی ضمن برشمردن وضعیت فعلی باشگاه سپاهان گفت : نفرات مورد نظر قلعه نوعی برای نیم فصل دوم در حال جذب هستند و طلایی پوشان با آمادگی کامل به استقبال نیم فصل دوم مسابقات خواهند رفت . به گفته تابش سپاهان اردویی را در کیش برگزار خواهد کرد .

در ادامه ساراخادم الشریعه شطرنج باز کشورمان که در مسکو به قهرمانی رسید با تشریح دستاوردهای خود در مسابقات معتبر گفت : فدراسیون باید حمایت های خود را ادامه دهد زیرا شطرنج در زمینه آقایان و بانوان می تواند به موفقیت دست یابد.

"واما ورزش" را در آرشیو رادیو جوان دنبال کنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش