و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

هوای تازه به نیمکت پرسپولیس رسید

انتظار سرخ ها به پایان رسید و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ، سرخ ها می توانند پس از دوفصل محرومیت ، از نیم فصل دوم یارگیری کنند."واما ورزش" از رادیو جوان امروز هم خبرهای داغ ورزشی را بررسی کرد.مارا در آرشیو سایت بشنوید.

1397/09/24
|
15:39

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ انتظار سرخ ها به پایان رسید و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ، سرخ ها می توانند پس از دوفصل محرومیت ، از نیم فصل دوم یارگیری کنند."واما ورزش" از رادیو جوان امروز هم خبرهای داغ ورزشی را بررسی کرد.مارا در آرشیو سایت بشنوید.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران ، عصر دیروز با برتری سه بر یک مقابل پارس جنوبی 31 امتیازی شد و توانست با تفاضل گل کمتر به رده دوم جدول برسد .یاران برانکو در حالی توانستند مقابل پارس جنوبی به پیروزی برسند که پس از جریان لژیونر شدن ، مهدی طارمی و جعل اسناد توسط مدیریت وقت باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده بود .

در ادامه "واماورزش" افشین پیروانی، سرپرست سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره حواشی بوجودآمده درباره برانکو و کی روش گفت : کی روش سرمربی تیم است و برانکو که این روزها در اوج محبوبیت پرسپولیس است باید هرچه زودتر به حرف و حدیث ها پایان دهند .

همچنین خبر رسیده با تایید فدراسیون جهانی والیبال ، اردبیل میزبان رقابت های جام باشگاه های جهان معرفی شده . هندبال لیگ برتر هم در حالی به نیم فصل خود رسید که زاگرس اسلام آباد به مقام قهرمانی این رشته رسید

"واما ورزش" همچنین در بررسی مشکلات ورزشی شهرستان ها سری به مجموعه فوتبال شهرستان آق قلعه در گلستان زد و شهروندان این منطقه ضمن برشمردن هزینه بالا و کمبود امکانات در این زمین ،از مسئولان خواستند توجه بیشتری به ورزش گلستان داشته باشند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش