و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

اولین گلزن ایران در جام جهانی آسمانی شد

ایرج دانایی فرد اولین گلزن تاریخ جام جهانی ایران پس از تحمل یک دوره بیماری پیش از ظهر امروز دارفانی را وداع گفت. ایرج دانایی فرد بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران و تیم ملی ایران بود."واما ورزش" امروز درباره این پیشکسوت فوتبال صحبت کرده.

1397/09/21
|
15:18

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ ایرج دانایی فرد اولین گلزن تاریخ جام جهانی ایران پس از تحمل یک دوره بیماری پیش از ظهر امروز دارفانی را وداع گفت.ایرج دانایی فرد بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران و تیم ملی ایران ، پس از تحمل یک دوره بیماری ، پیش از ظهر امروز در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت . مرحوم دانایی فرد در جام جهانی اسکاتلند اولین گل تاریخ ایران در این رقابت ها را به ثمر رساند . پس از ضایعه درگذشت مرحوم دانایی فرد صفحه رسمی فیفا درگذشت این بازیکن را به جامعه فوتبال ایران تسلیت گفت .


با حکم مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس معرفی شد .عرب که پیش از این معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس بوده ، با اعمال قانون منع بکارگیری بازنشستگان جانشین حمیدرضاگرشاسبی شد . سرپرست جدید باشگاه در گفتگویی تلفنی با برنامه واماورزش با اشاره به اینکه رویکرد مدیریت جدید ادامه فعالیت های گرشاسبی است افزود : در این مدت با برانکو دو جلسه مهم داشته و پس از بازی روز جمعه مقابل پارس جنوبی جم وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی می شود . همچنین از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده این باشگاه در تعطیلات نیم فصل برای آماده سازی بیشتر به کمپ اسپایر دوحه می رود .

حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم اعلام کرده : گزارش تخلفات بازی پرسپولیس سپاهان تازه به این کمیته رسیده و پس از بررسی رای این کمیته برای هر دو تیم صادر خواهد شد .

فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال هم ضمن اینکه بزودی حکم مدیرعاملی خود را از وزارت ورزش دریافت خواهد کرد گفت : بازیکنان با کیفیت پایین در نیم فصل از استقلال جدا می شوند و قرار است بازیکنانی با توانایی فنی جایگزین آنها شوند . همچنین از باشگاه استقلال خبر رسیده ، شفر سرمربی تیم جلسه ای را با فرهاد مجیدی برای دستیاری خود برگزار کرده

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش