و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

تلخی توقف پرسپولیس مقابل شاگردان قلعه نویی

شهرآورد ایران بین تیم های پرسپولیس ، سپاهان دیروز در حالی برگزار شد که این بازی پرتنش در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام رسید و شاگردان قلعه نویی صدرنشین لیگ برتر شدند."واما ورزش" از رادیو جوان بررسی کرده است.

1397/09/19
|
14:39

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ شهرآورد ایران بین تیم های پرسپولیس ، سپاهان دیروز در حالی برگزار شد که این بازی پرتنش در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام رسید و شاگردان قلعه نویی صدرنشین لیگ برتر شدند.

تیم های پرسپولیس ، سپاهان عصر دیروز با نتیجه تساوی یک یک به کارخود پایان دادند تا با این نتیجه سپاهان قلعه نویی به صدر جدول برود و پرسپولیس در رده سوم قراربگیرد . این دیدار که از روزهای قبل قابل پیش بینی بود پر افت و خیز باشد با اخراج دو بازیکن از هر دو تیم به تنش کشیده شد . در پایان هم قلعه نویی بشدت از ناداوری علیه سپاهان انتقاد کرد .کربکندی سرمربی اصفهانی سابق تیم فوتبال ذوب هم ضمن تحلیل بازی دیروز ، نتیجه تساوی را عادلانه خواند و گفت هیچ کدام از تیم ها برتری قابل تری نسبت به دیگری نداشتند و کسب یک امتیاز عادلانه بود .

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی هم در تازه ترین اقدام خود ، دو کشتی گیر قدیمی را به اردوی تیم ملی فراخوانده که تحلیلگران براین باورند دعوت تقوی و یزدانی می تواند محرک ورزشکاران جوان برای حضوری پرقدرت در عرصه ملی باشد .

پرونده موضوعی امروز واماورزش هم به فلسفه وجودی فدراسیون ورزشی پزشکی اختصاص داشت چشمه سری رئیس این فدراسیون در گفت و شنودی تلفنی با این برنامه ضمن اهمیت این فدراسیون در فرآیند سلامت بازیکنان فدراسیون های مختلف برای حضور در مسابقات گفت : برخی از روسای فدراسیون ها معتقدند هزینه در این بخش بی فایده است و تیم ها نیاز به پزشک متخصص ندارند . در ادامه چشمه سری با اشاره به اینکه هر هزینه ای در این بخش ،عین فایده است افزود : در اغلب فدراسیون های جهانی پزشک جایگاه ویژه ای دارد و این مهم باید در ایران نیز رعایت شود .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش