و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

سامانه خرید بلیط مقابل هواداران کم آورد

پس از باز شدن سامانه فروش بلیط بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به علت درخواست بیش از حد تماشاگران برای خرید، سامانه از دسترس خارج شد و پس از مدتی از عصر دیروز دوباره فعالیتش را از سر گرفت."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/08/15
|
14:04

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ پس از باز شدن سامانه فروش بلیط بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به علت درخواست بیش از حد تماشاگران برای خرید، سامانه از دسترس خارج شد و پس از مدتی از عصر دیروز دوباره فعالیتش را از سر گرفت."واما ورزش" بررسی کرده است.

هواداران پرسپولیس برای بازی برگشت این تیم مقابل کاشیما سنگ تمام گذاشتند . پس از باز شدن سامانه خرید بلیط الکترونیکی بازی شنبه ، در ساعات اولیه 1 میلیون و 200 هزار نفر برای خرید بلیط اقدام کردند که این امر موجب قطعی سامانه برای فروش شد .

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از ژاپن درباره نحوه فروش بلیط به واماورزش گفت : شرکت ارائه دهنده پس از درخواست های بیشمار هواداران سرورهای خود را تقویت کرد و مجددا از عصر دیروز از سرگرفته شد

گرشاسبی همچنین آخرین وضعیت سرخپوشان برای حضور در بازی رفت را مثبت ارزیابی کرد و گفت : پرسپولیسی ها زیر نظر برانکو تمرینات بانشاطی را پست سر می گذارند و تمامی بازیکنان هم قسم شده اند تا با فتح جام لیگ قهرمانان آسیا شادی را به هواداران سرخ هدیه دهند

گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس همچنین به هواداران توصیه کرد ، بلیط های الکترونیک تنها با کارت ملی معتبر مجوز ورود به ورزشگاه دارد و بلیط کاغذی به هیچ عنوان در ورزشگاه آزادی فروخته نمی شود .

لیگ برتر فوتبال کشورمان هم دیروز با توقف استقلال مقابل ماشین سازی تبریز پیگیری شد . شاگردان شفر که این روزها وضعیت نامناسبی در لیگ دارند با کسب تنها یک امتیاز دست خالی از تبریز بازگشتند .

انتهای پیام/


دسترسی سریع
و اما ورزش