و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

پول ندهند به تبریز باز می‌گردد!

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با "واماورزش" رادیوجوان گفت : مطابق مفاد قرارداد با مدیریت قبلی استقلال ، در صورتی که پول قرارداد شجاعیان به حساب ماشین سازی واریز نشود این بازیکن باید به تبریز بازگردد.

1397/07/22
|
13:55

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با "واماورزش" رادیوجوان گفت : مطابق مفاد قرارداد با مدیریت قبلی استقلال ، در صورتی که پول قرارداد شجاعیان به حساب ماشین سازی واریز نشود این بازیکن باید به تبریز بازگردد.

بازی های آسیایی جاکارتا با درخشش نمایندگان کشورمان در حال پیگیریست . در ادامه این رقابت ها شاهین ایزدیار ورزشکار درخشان ایران با کسب شش مدال طلا و یک نقره توانست رتبه کلی ایران در جدول توزیع مدال ها را بهبود بخشد و با فاصله کمی از کره جنوبی در جایگاه سوم قرار بگیرد .

تیم ملی فوتبال کشورمان که در اردوی آماده سازی برای حضوری قدرتمند در جام ملت های آسیا خود را آماده می کند زیر نظر کارلوس کی روش مشغول تمرین است و سه شنبه این هفته در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی بولیوی خواهد رفت . از اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان هم خبر رسیده مرتضی پورعلی گنجی با مصدومیت مواجه شده و حضور این بازیکن در دیدار مقابل بولیوی در هاله ای از ابهام قرار دارد .

زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز هم از احداث کمپ مجهز این باشگاه ظرف سه ماه آینده در تبریز خبر داده و گفته با احداث این کمپ تیم تراکتور سازی تمرینات و بازی های خود را از ورزشگاه یادگار امام به مکان جدید منتقل خواهد کرد.

نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز هم در گفتگو با واماورزش ضمن انتقاد از باشگاه استقلال بابت وصول نشدن طلب این باشگاه در ازای انتقال شجاعیان گفت : مدیریت قبلی استقلال پای مفاد انتقال این بازیکن رو امضا کرده و طبق سند مکتوب اگر طلب این باشگاه بابت انتقال وصول نشود شجاعیان باید به تبریز بازگردد . نصیرزاده همچنین اضافه کرده در این پرونده کمیته تعیین مصادیق ورود کرده و باید دید در آخر حکم به بازگشت شجاعیان به تبریز می دهد یا خیر .

این خبرها را در آرشیو رادیو جوان بشنوید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش