كاوشگر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 به مدت 50 دقیقه

همایش فنآوریهای رسانه ای توانمندی ایرانی، رسانه ای جهانیست

"كاوشگر" از رادیو جوان امروز از مركز همایشهای صدا و سیما به منظور پوشش همایش فناوریهای نوین رسانه های رادیویی و تلوزیونی، تهیه و پخش شد.این همایش از 28تا 30آبان با شعار "توانمندی ایرانی،رسانه جهانی" امروز هم درحال برگزاری است.

1397/08/30
|
14:10
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ "كاوشگر" از رادیو جوان امروز از مركز همایشهای صدا و سیما به منظور پوشش همایش فناوریهای نوین رسانه های رادیویی و تلوزیونی، تهیه و پخش شد.این همایش از 28تا 30آبان با شعار توانمندی ایرانی،رسانه جهانی امروز هم درحال برگزاری است.

امروزه یكی از مهمترین دغدغه‌ های سازمان صدا و سیما، ایجاد بستری مناسب جهت رشد و تعالی صنعت رسانه مخصوصا در فناوری های نوین می‌باشد. برای آنكه سرویس های جدید سازمانی قادر باشند بطور مؤثّر در ابعاد مختلف صنعت رسانه مشاركت داشته باشند، باید یادگیری پیوسته، خلاقیت، نوآوری و نیز مشاركت فعال و سازنده‌‌ را بیاموزند.

تحقّق این امر مستلزم تعریف مجدد و نوینی از نقش و كاركرد هوشمند سازی در فرآیندهای رسانه و فناوری های نوین می‌باشد. امروزه فرآیندهای رسانه ای به بستر فناوری های نوینی نیاز دارد كه با بهره‌گیری از فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات‌، امكان یادگیری پیوسته را فراهم نموده و فرصت‌های جدیدی را در اختیار افراد برای تجربه‌ سازمانی در صنعت رسانه قرار ‌دهد، به گونه‌ای كه این فناوری‌ نه تنها به عنوان ابزار، بلكه در قالب زیرساختِ هوشمندساز و توانمند‌ساز برای ارتقای سطح خدمات رسانی حرفه‌ای رسانه به مخاطبان عمل نماید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
كاوشگر