جوان ایرانی سلام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 05:30 به مدت 1:30

عملیات روانی نخ‌نما شده صهیونیست‌ها!

در برنامه زنده "جوان ایرانی سلام" رادیو جوان مطرح شد: دوران بزن و در رو تمام شده است و این رژیم نمی‌تواند به خاك دیگر كشور تعرض كرده و با سكوت بین‌المللی همراه شود و كوچك‌ترین كنشی از سوی سران این رژیم با واكنشی قاطع و به جا مواجه خواهد شد.

1403/02/01
|
09:13
|

دكتر سید علیرضا آل داوود (پژوهشگر سیاسی) در برنامه "جوان ایرانی سلام" رادیو جوان با اشاره به عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم صهیونیستی بیان كرد: اقدام سنجیده و به موقع ایران اسلامی در برابر حمله موشكی رژیم غاصب صهیونیستی، اقدامی غرور آفرین بود كه با واكنش‌های بسیاری در داخل و خارج از كشور همراه بود. در فضای رسانه‌ای و مجازی نیز ترافیك سنگینی در راستای این مهم مشاهده شد كه به جرئت می‌توان گفت كه كم نظیر بود و البته این روند همچنان ادامه دارد و به یك عملیات روانی گسترده تبدیل شده است.

وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران با صبر استراتژیك خود در موقع مشخص و اهدافی معین از سرزمین‌های اشغالی را مرود حمله موشكی قرار داد؛ اما بنا به اظهارات دكتر علی باقری (معاون سیاسی وزیر خارجه) ایران وقتی كه تصمیم گرفت برای منافع ملی صهیونیست‌ها را ادب كند، برنامه برای شیطنت‌های بعدی آنان داشت. در صورت تكرار خطای دیگر باید انتظار داشته باشند كه ضربه‌ای سخت‌تر، سریع‌تر و فوری‌تر خواهند خورد. باید بدانند كه 12 روز مهلت نخواهند داشت.

وی افزود: پاسخی كه دریافت می‌كنند مقیاس و سنجش آن روز و ساعت نیست؛ بلكه ثانیه خواهد بود. صهیونیست‌ها باید بدانند وقتی كه به سفارت ایران در دمشق كه در حكم خاك ایران است چنین خطایی مرتكب می‌شوند و پاسخ دندان‌شكن دریافت می‌كنند، اگر به سرزمین ایران چشم بد داشته باشند قاعدتاً پاسخ سهمگین‌تر دریافت خواهند كرد.

این پژوهشگر سیاسی و رسانه‌ای همچنین عنوان كرد: از آنجایی كه ماهیت اصلی رژیم جعلی صهیونیستی بر پایه دروغ و دروغ پراكنی است در این برهه خاص زمانی نیز همچون گذشته، دست به دامان اخبار جعلی و فیك نیوزها شده است و از این طریق؛ سعی بر بی‌اثر نشان دادن حمله گسترده موشكی ایران و مقابله خود در برابر این حملات غافلگیرانه دارد! مهمی كه واقعیت آن بر همگان آشكار و مبرهن گشته و رسانه‌های غربی بر گستردگی و قدرت تخریب عملیات ایران علیه این رژیم اذعان داشته‌اند.

دكتر سید علیرضا آل داوود با اشاره به انتشار اخبار و تصاویر جعلی توسط رژیم صهیونیستی گفت: باید توجه داشت كه یكی از اهداف ایران از حمله به رژیم صهیونیستی، هدف قرار دادن پایگاه نواتیم در نقب بود كه جنگنده‌های اف 35 از آنجا پرواز كرده بودند و كنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داده بودند. حالا ارتش اسرائیل تصاویری از پایگاه هوایی نواتیم پس از برخورد موشك‌های بالستیك ایرانی را منتشر كرده كه نشان می‌دهد، یكی از باندهای این پایگاه نظامی و بیخ گوش جنگنده‌های اف 35 گودالی تخریب شده است. اما در بخشی از این ویدئو، یك گودال با فاصله از باند و نقاط حساس به عنوان نقطه برخورد نشان داده می‌شود؛ اما صهیونیست‌ها به خود زحمت نداده‌اند، خاك‌هایی كه برای این نمایش برداشته‌اند را جابه‌جا كنند و كنار این گودال، تپه خاك وجود دارد! در این بخش هیچ ردی از سوختی بر اثر برخورد موشك یا ضایعات موشك نیز مشاهده نمی‌شود! این تصاویر در حالی منتشر شده كه یك منبع آمریكایی به ای بی سی نیوز گفت كه در جریان حمله هوایی شنبه شب ایران، پنج موشك به پایگاه هوایی نواتیم اصابت كرد و به چند مجموعه و یك هواپیمای سی-130 آسیب رساند.

وی در ادامه سخنان خود افزود: اكثر اخبار و تصاویر جعلی منتشر شده توسط رسانه‌های صهیونیستی دست مایه طنز و طعنه بسیاری از كاربران فضای مجازی قرار گرفته است و این روند؛ بیش از پیش بر بی اعتباری این رژیم غاصب جعلی افزوده است. در این میان باید متذكر شویم كه رژیم صهیونیستی طبق بیانیه‌ای خطاب به شهروندان خود اعلام كرده است كه اگر فردی از خسارات و وارد شده از حمله موشكی ایران به سرزمین‌های اشغالی تصویری منتشر كند، با برخوردی جدی مواجه خواهد شد!

این پژوهشگر سیاسی و رسانه‌ای در پایان اظهار كرد كه امروزه و با توجه به واكنش‌های جهانی نسبت به كشتار وحشیانه چند ماه گذشته صهیونیست‌ها علیه مردم غزه و نیز پاسخ كوبنده جمهوری اسلامی ایران به حمله موشكی به كنسولگری ایران در دمشق؛ نشان دهنده آن است كه دوران بزن و در رو تمام شده است و این رژیم نمی‌تواند به خاك دیگر كشور تعرض كرده و با سكوت بین‌المللی همراه شود و كوچك‌ترین كنشی از سوی سران این رژیم با واكنشی قاطع و به جا مواجه خواهد شد.

دسترسی سریع
جوان ایرانی سلام