جوان ایرانی سلام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 1:30

آغاز نمادین جشن نیكوكاری از مسجد مقدس جمكران

حبیب ‌الله آسوده معاون توسعه مشاركت‌های مردمی كمیته امداد، به مناسبت هفته احسان و نیكوكاری اظهار كرد: با كمك های مردمی كه جهت همدلی و نیكوكاری در طی این یكسال انجام شده، جا دارد در این هفته از مردم عزیزمان تشكر و قدارنی كنیم و سپاس بگوییم.

1401/12/16
|
13:04
|


حبیب الله آسوده اضافه كرد: امسال شكل شرایط جمع آوری هدایا و كمك های مردمی نسبت به گذشته تغییر پیدا كرده و روش های نوین جایگزین شده است مانند فضای مجازی و... ما نیز تلاش می كنیم در كمیته امداد متناسب با شرایط رشد، علم و تكنولوژی، ظرفیت های مردم را با حداقل منابع و امكانات از حداكثر ظرفیت های مردم ایران عزیزاستفاده نمائیم. ما در مسیر قم جمكران هستیم و برای برگزاری مراسم جشن نیكوكاری طرح "نذر امید" را داریم.

حبیب الله آسوده افزود: این طرح به صورت مستقیم در سراسر كشور صورت خواهد گرفت. این جشن مبارك كه به نیت سلامتی امام زمان "عج" و تعجیل در فرج در حال انجام است و در استان های كشور در بعضی از شهرستان ها این مراسم در مهدیه ها و مساجدی كه بنام امام زمان نامگذاری شده است، برگزار می شود.

حبیب الله آسوده اضافه كرد: نیمه شعبان مصادف با سالگرد پویش "رزمایش همدلی" است و رزمایش همدلی در گذشته به دستور رهبر معظم رقم خورد. در این مراسم از خیرین ،نیكوكاران و از نخبگان موفق كمیته امداد تقدیر و تجلیل خواهد شد. در این هفته به مستمندان بسته های معیشتی اهدا خواهیم كرد و تمامی اقدامات ائم از: گروه های جهادی كه در بحث دندانپزشكی، ساخت منازل، تهیه و تامین جهزیه از طریق همكاران ما در سطح كشور انجام خواهد شد.

حبیب الله آسوده در پایان خاطر نشان كرد: در این شرایط سخت اقتصادی امروز،در 11 ماهه عملكرد كمیته امداد 36 درصد رشد داشتیم و علیرغم سختی كار و شرایط اقتصادی و موضوعاتی كه وجود دارد، مردم خیلی خوب كمك می كنند. با این حال نسبت به این آمار ثبت شده از مهم تر اینكه خیلی از كمك های مردمی ثبت نشده لذا مردم به یكدیگر كمك می كنند و آمار بخشی از همدلی و نیكی در كمیته امداد نیست.

دسترسی سریع
جوان ایرانی سلام