جوان ایرانی سلام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 1:30

در جوان ایرانی سلام مطرح شد: خبرهای خوب وزارت راه و شهرسازی از روز حمل و نقل + صوت

با توجه به نزدیك شدن به روز حمل و نقل و درخواست های مردم از وزیر جدید راه و شهرسازی وحید قربانی سرپرست مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی در مورد اقدامات این وزارتخانه در روزهای آتی با جوان ایرانی سلام گفتگو كرد.

1401/09/22
|
12:49
|

قربانی در ابتدا در پاسخ به سوال مجری جوان ایرانی سلام در مورد میزان رضایت مندی مردم از كارهای عمرانی این وزارتخانه پاسخ داد:
قطع به یقین با توجه به سطح انتظارات مردم، رضایتمندی كامل جلب نشده، اما در وزارت راه و شهرسازی، خاصه در حوزه نهضت ملی مسكن تمام تلاش خود را می‌كند تا هر چه جلوتر می رویم بیشتر رضایت مردم را جلب كنیم.

قربانی در مورد خبرهای خوب وزارت راه و شهرسازی برای مردم بیان كرد:
متناسب با روز حمل و نقل ششمین نمایشگاه حمل و نقل لوجستیك و صنایع وابسته شد از 27 تا 29 آذر ماه برگزار خواهد، كه بزرگترین رویداد حوزه حمل و نقل است.
این نمایشگاه امسال با حمایت وزارت راه و شهرسازی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
سرپرست مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی درباره شركت‌های حاضر در این نمایشگاه گفت:
در این دوره از دانشگاه های حوزه حمل و نقل دعوت به عمل آمده و همچنین با توجه به شعار سال، شركت های دانش بنیان حضور پررنگ تری در این دوره داشته اند. تقریبا از 311 شركت حاضر در این نمایشگاه، 90 شركت دانش بنیان هستند.

وی در مورد دیگر اتفاقات نمایشگاه حمل و نقل لوجستیك و صنایع وابسته ادامه داد: در این دوره برای اولین بار میز ارتباط مردمی وزارت راه و شهرسازی و شركت های تابعه را در این سه روز به صورت مستمر خواهیم داشت، و مردم می‌توانند چهره به چهره با مسئولین مشكلات خود را در حوزه حمل و نقل مطرح كنند.
همچنین كشورهای روسیه، ایتالیا، چین و... در حوزه بین الملل به صورت پاویون و غرفه حضور خواهند داشت و هیئت هایی از كشورهایی كه در حوزه حمل و نقل با آن‌ها ارتباط مستمر داریم به این نمایشگاه دعوت شده اند. همینطور پنل های سخنرانی بسیار مفیدی توسط اساتید مجرب در كنار نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وحید قربانی در مورد پرسش پیمان طالبی در مورد جاده هایی كه موسوم به جاده مرگ هستند و عدم توجه مسئولین به آنها در سالهای متمادی پاسخ داد:
مسئولین مربوطه به این مشكلات اشراف كامل دارند و سعی می‌كنند هرچه جلوتر می‌رویم این معضلات را حل كنند. سعی می‌كنیم در هفته حمل و نقل خبرهای خوب‌تر، بهتر و قابل لمس تری برای مردم داشته باشیم.

دسترسی سریع
جوان ایرانی سلام