راهكار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

ورزش و سلامتی ورزش در خانه

یكی از بهانه‌های كسانی كه ورزش نمی كنند نداشتن وقت است. اما همه می‌دانیم كه سلامت جسمی آنقدر مهم است كه بتوان راهكاری برای وقت كم انسان امروز پیدا كرد و جایی برای ورزش روزانه یا هفتگی باز كرد.

1397/02/11
|
14:15
|

یكی از راه های اصلی تناسب اندام، ورزش كردن است حتی ورزش در خانه با نگاهی به جامعه، متوجه خواهیم شد افرادی كه ورزش می‌كنند، بخش زیادی از جامعه را تشكیل نمی‌دهند. به بیانی دیگر، ما انسان‌ها، آنچنان در زندگی روزمره خود غرق شده‌ایم كه خود را از فواید عینی ورزش، در عین حال كه از مزیت‌های آن آگاهیم، محروم كرده‌ایم و احتمالا زمانی مشتاق ورزش كردن خواهیم شد كه زمان كافی برای اینكار وجود نداشته باشد. مثلا، بسیاری از مردان و زنان در دنیای صنعتی و ماشینی امروز، بیشتر زمان خود را صرف شغل خود می‌كنند و مسئله‌ی سلامت و تناسب اندام خود را از یاد می‌برند. علاوه بر آن، مسئله‌ی تحرك نداشتن در كار، می‌تواند ضررهای زیادی برای ستون فقرات و دیگر اندام‌های داخلی بدن داشته باشد و مشكلاتی مانند چاقی و دیابت را بیشتر كند.

یكی از بهانه‌های بسیار خوبی كه افراد شاغل و كارمند در زمینه‌ی ورزش نكردن دارند، مسئله‌ی نداشتن زمان كافی است. اما اگر با خود صادق باشیم، متوجه می‌شویم كه انسان اگر به راستی مشتاق و خواهان كاری باشد، حتما راهی برای انجام دادن آن نیز خواهد یافت. از همین رو، اگر به راستی دنبال ورزش كردن هستید، ما راه حل‌های مناسبی داریم تا با وجود مشكل كمبود وقت اندام خود را متناسب و بدن خود را شاداب‌تر كنید. بنابراین با ما در این مقاله همراه باشید تا روش‌های آسانی برای ورزش در خانه خود داشته باشید.

موضوع برنامه‌ی راهكارسه شنبه 11 اردیبهشت ورزش است.

دسترسی سریع
راهكار