اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

نقش ما در زندگی جای كدام سوپراستار بازی می كنید؟

دوست داشتید جای كدام نقش بودید؟ در برنامه بامداد شنبه "اینجا شب نیست" درباره نقش بازی كردن در زندگی صحبت كردیم و از شما خواستیم كه به ما بگید دوست داشتید جای كدام نقش از فیلم ها و سریال های تلوزیونی باشید.مارا در آرشیو بشنوید.

1397/06/07
|
09:18
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ دوست داشتید جای كدام نقش بودید؟ هركدام از ما در زندگی نقش دنیای خودمان را بازی می‌كنیم و در زندگی خود بازیگر نقش اول به حساب می آییم اما گاهی اوقات نقش هایی كه ما در زندگی ایفا می‌كنیم با خود واقعی ما تقفاوت هایی زیادی دارد و یان دوگانگی حتی گاهی موجب آزار و اذیت خود ما و اطرافیان ما خواهد شد.

در برنامه بامداد شنبه "اینجا شب نیست" مورخ سوم شهریور ماه در باره نقش بازی كردن در زندگی صحبت كردیم و از شما خواستیم كه به ما بگید دوست داشتید جای كدام نقش از فیلم ها و سریال هایی كه تا كنون دیده اید باشید كه در ادامه تلفن ها پیامك های زیادی در این زمینه از طرف شنوندگان دریافت كردیم.

همچنین در ادامه گفتگویی داشتیم با علی سلیمانی كه درباره حال و هوای دنیای بازیگری صحبت كردیم و در پایان نیز همراه با خانم دكتر دانیالی جامعه شناس به بررسی موضوع نقش افرینی در زندگی پرداخته و این موضوع را از دیدگاه جامعه شناسی مرود بررسی قرار دادیم .

این برنامه با تهیه گنندگی محمد بثیگر و اجرای سجاد شهرابی بامداد هر شنیه ا زشبكه رادیویی جوان پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)