اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

آینه اینترنتی یا قاتل زمان؟

یكی از دغدغه‌های انسان امروز ارائه تصویر موجه و مناسب از خود در فضای مجازی و بین كاربران این فضا است. گذاشتن عكس در صفحه شخصی و ارائه تعریف تازه از خود در این فضارا می توان جزئی از مشغولیت های اصلی انسان امروز به شمار آورد.

1396/09/19
|
11:50
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ یكی از دغدغه‌های انسان امروز ارائه تصویر موجه و مناسب از خود در فضای مجازی و بین كاربران این فضا است. گذاشتن عكس در صفحه شخصی و ارائه تعریف تازه از خود در این فضارا می توان جزئی از مشغولیت های اصلی انسان امروز به شمار آورد.

"اینجا شب نیست" بامداد شنبه به این پرسش كه در شبانه روز چقدر برای خودتان وقت می گذارید پاسخ داد.اینكه در بین دغدغه ها و دلمشغولی‌های روزانه شاید آن چیزی كه از زندگی انسان امروز مفقود شده اهمیت دادن به خود است.

روانشناسان می گویند اگر آنقدر به كارهای روزمره خود مشغول باشید كه فرصت رسیدگی به خودتان را نداشته باشید این امكان وجود دارد كه به روزمرگی دچار شوید و نیاز به انجام كارهایی داشته باشید كه بتواند انرژی از دست رفته تان را به شما بازگرداند. آنها پیشنهاد می كنند ورزش كنید، به خرید بروید، نیایش كنید، در كارهای عام المنفعه مشاركت كنید و برای دغدغه هایی كه از جنس روزمرگی های متعارف نیست وقت بگذارید.

مارا در آرشیو دنبال كنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)