اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

وای فای از عضو مجازی این روزهای هر خانواده چه میدانید ؟

باید ها و نبایدهای وای فای در زندگی

1396/07/19
|
14:48
|

این روزها در هر خانه ای كه وارد می شوید بعد از سلام و احوالپرسی غالبا تنها چیزی كه از صاحبخانه سوال می شود یك رمز ورود است!

رمز ورودی كه سرها و دست ها رو مشغول یك گوشی تلفن همراه می كند و زبان‌ها را قفل برای صحبت كردن با یكدیگر! وای فای كه در روزگار ما مبدل شده به عضو مجازی هر خانه ایرانی كه اعضای خانه انگار بدون نبود آن زندگی برایشان سخت و طاقت فرسا می شود. وسیله ای كه جای پای خود در اكثر كشورها و صنایع توانسته سفت كند و در ایران اشعه های این وسیله كاربردی اكنون به خانه ها هم رسیده.

خیلی از كارشناسان معتقدند وجود وای فای می توانند منشا خدمات زیادی باشد اما در آن روی سكه هستند افرادی كه این وسیله را متعلق به خانواده نمی دانند و معتقدند وای فای نتیجه ای جز به فراموشی سپردن گفت و شنودهای افراد با یكدیگر و دور شدن دل ها از هم ندارد . این قصه البته سر دراز دارد و در دنیای امروز كه گردش آزاد اطلاعات حرف نخست را می زند نمیشود از فضای اینترنت دور ماند و باید این راه بسیار پرپیچ خم را با مدیریت درست و صحیح طی نمود.

شما شنونده محترم رادیو جوان می توانید روز شنبه بیست و دوم مهر ساعت 24 با برنامه اینجا شب نیست همراه شوید تا توصیه های دكتر مومن نسب راجع به تاثیرات منفی وای فای بر روح و جسم انسان را از آنتن رادیو جوان بشنوید .

این برنامه به تهیه كنندگی پانته آ پاچنگی و اجرای راضیه هاشمی ساعت 24 از شبكه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)