اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

گفت‌وگو با رییس كمیسیون كشاورزی مجلس انجام نشد

با وجود تعیین وقت قبلی با رییس كمیسیون كشاورزی مجلس برای مصاحبه با جوان ایرانی سلام رادیو جوان، این مسئول تلفن همراه خود را خاموش كرده بود.

1400/11/25
|
14:51

برنج یكی از مهمترین غلات و اقلام غذایی جهان است كه جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ غذایی ما دارد.
از چند روز قبل با اعلام قیمت جدید برنج و تغییر هر روزه آن، خریداران و حتا فروشندگان این محصول نیز دچار سردرگمی شده‌اند.
چرا كه امسال طی كم‌تر از 2 ماه مصرف‌كنندگان برنج شاهد 3 مرحله افزایش قیمت این محصول بودند و حتی احتمال می‌دهند قیمت این محصول بازهم افزایش یابد.
برنج یكی از محصولات ثابت در مراسم‌های رسمی و به طور كلی سفره غذایی مردم بوده و التهاب قیمت در این بازار، مردم را نگران كرده است.
عوامل متعددی از جمله افزایش قیمت تمام‌شده، رشد نرخ دلار و نبود نظارت صحیح بر واردات برنج خارجی و كنترل قیمت آن، از دلایل افزایش قیمت‌ها در بازار برنج گیلان و مازندران است.
به همین دلیل قرار بر این بود محمدجواد عسگری، رئیس كمیسیون كشاورزی، آب، خاك، منابع طبیعی و محیط زیست، مهمان تلفنی برنامه (جوان ایرانی سلام) باشد و درباره گرانی برنج و التهاب قیمت این محصول صحبت كنند، اما به گفته مجری برنامه با وجود تعیین زمان برای مصاحبه، تلفن همراه این مقام مسئول خاموش بوده و گفت‌وگو انجام نشد.
فاطمه صداقتی، مجری برنامه جوان ایرانی سلام، با اعلام این خبر افزود: «ان‌شاءالله توضیح قانع كننده‌ای از دفتر ایشان به شبكه رادیویی جوان برسد».
جوان ایرانی سلام، شنبه تا چهارشنبه از ساعت شش و چهل دقیقه صبح به مدت 80 دقیقه به طور زنده از رادیو جوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
خبر