اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

برنامه ورزشی زنده «دو آتیشه» در هفته پایانی لیگ برتر

مژده طهرانی ها، تهیه‌كننده برنامه زنده «دو آتیشه»، به جزئیاتی از ویژه برنامه هفته پایانی لیگ برتر ورزشی این برنامه اشاره كرد و گفت: این برنامه شامل گزارش بازی‌ها، تحلیل بازی‌ها، پیش‌بینی، شوخی با اتفاقات لیگ و چالش‌های مختلف خواهد بود.

1403/03/12
|
15:00
|

مژده طهرانی ها، تهیه كننده برنامه زنده «دو آتیشه» درباره این ویژه برنامه هفته پایانی لیگ برتر اظهار كرد: این برنامه ورزشی، همزمان با برگزاری آخرین هفته لیگ برتر فوتبال به مخاطبین عزیز ارائه می‌شود و در این برنامه دورهمی فوتبالی، مجریان و كارشناسان ورزشی شبكه رادیویی جوان، همراه با مجریان فوتبالی دیگر این شبكه برگزار می شود.

وی در ادامه در خصوص جزئیات این برنامه رادیویی عنوان كرد: محتوای این برنامه شامل گزارش بازی‌ها، تحلیل بازی‌ها، پیش‌بینی، شوخی با اتفاقات لیگ، چالش و مسابقه از بخش‌های مختلف برنامه است و همچنین در این ویژه برنامه رادیویی با آقای كارشناس همراه خواهیم بود.

در این برنامه رادیویی قصد داریم كه یك فضای منحصر به فرد و پویا برای علاقه‌مندان به ورزش را فراهم كنیم. این برنامه با ارائه گزارش‌های جامع و تحلیلی، به مخاطبان امكان مشاركت فعال به صورت پیامك در بحث‌ها و بررسی‌های ورزشی را ارائه می‌دهد. همچنین، با انعكاس شوخی‌ها و تفسیرات طنزآمیز درباره اتفاقات لیگ، این برنامه یك فضای سرگرم‌كننده و آموزشی را به مخاطبان ارائه خواهد داد.

برنامه «دو آتیشه» كاری از گروه ورزش و تفریحات با مدیریت مسعود رنجبر به تهیه‌كنندگی مژده طهرانی ها و اجرای پیمان طالبی، محسن شاهمرادی، دكتر حسام خضری، حمید پارسا و محمد گراوند و با كارشناسی محمد مظفری و همكاری ایلیا بهزاد اول، امیررضا همایون، رسول نعمتی، امیرحسین شاهمرادی از ساعت 18:45 روز شنبه 12 خرداد از شبكه رادیویی جوان روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز پخش خواهد شد.

دسترسی سریع
خبر