اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

رسیدگی به مشكلات مردم از خصوصیات بارز شهید آل هاشم بود

امیر سرتیپ هاشمی در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان گفت: خصوصیت دیگر شهید آیت‌الله آل هاشم این بود كه با عموم مردم ارتباط بسیار نزدیك و مناسبی داشت و به مشكلات مردم رسیدگی كامل می‌كردند و برای رفع این مشكلات از هیچ امری فروگذار نمی‌كرد.

1403/03/07
|
13:37
|

امیر سرتیپ سید حسام هاشمی (جانشین هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی) در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان اظهار كرد: بنده از سال 1362 و از زمان جنگ تحمیلی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم آشنایی دارم و پس از جنگ و انتقال ایشان به تهران؛ مسئول عقیدتی سیاسی مركز آموزش پشتیبانی نیروهای زمینی ارتش شدند و پس از آن، رئیس عقیدتی سیاسی لشكر 21 حمزه آذربایجان و سپس رئیس اداره عقیدتی سیاسی منطقه‌ای آذربایجان و معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی منطقه‌ای آذربایجان را عهده‌دار بودند.

وی در ادامه افزود: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم از همان دوران جوانی به خوش‌اخلاقی و اخلاص در عمل معروف بود و همین مهم وی را به فردی متواضع، مردمی و محبوب تبدیل كرده بود. خصوصیت دیگر شهید آیت‌الله آل هاشم این بود كه با عموم مردم ارتباط بسیار نزدیك و مناسبی داشت و به مشكلات مردم رسیدگی كامل می‌كردند و برای رفع این مشكلات از هیچ امری فروگذار نمی‌كرد. انشا الله كه خداوند ایشان و دیگر شهدا را قرین رحمت خود كند.

دسترسی سریع
خبر