اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

حق عموم مردم و عدالت اجتماعی از دغدغه های آیت الله آل هاشم بود

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت گفت: آیت‌الله آل هاشم در صحنه‌های مختلف برای دفاع از مردم و تأمین رفاه حال آنها حضور پیدا می‌كرد تا حق عموم مردم را ستانده و عدالت اجتماعی را محقق سازد.

1403/03/03
|
13:51
|

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی (نماینده جدید ولی‌فقیه در استان سمنان) در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان عنوان كرد: حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم سنوات بسیاری در مناطق عملیاتی جبهه‌های جنگ حق علیه باطل شركت كرده است. وی همچنین عضو میز آذربایجان در مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و از این ناحیه هم خدمات ارزشمند و ارزنده‌ای به این منطقه داشته است.

وی در ادامه گفت: حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم مردی بود كه وقتی پس از سال‌ها فعالیت در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به تبریز برمی‌گشت، به‌قدری برای مردم تبریز بازگشتش به شهر هیجان‌انگیز بود كه برایش كاروان استقبال راه بیندازند. این‌قدر شیرین كه او را امام تمام روزهای هفته تبریز بنامند. شهید آیت‌الله آل هاشم امام‌جمعه تبریز با تمامی آحاد جامعه ارتباط برقرار می‌كرد و یك شخصیت فراجناحی بود. در واقع برای همه گروه‌ها احترام قائل بود و روحیه مردمی داشت.

نماینده جدید ولی‌فقیه در استان سمنان همچنین متذكر شد: ایشان كارنامه‌ای درخشان از فعالیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند و دستاوردهای بسیاری را برای مردم استان تبریز به ارمغان آورده‌اند و در صحنه‌های مختلف برای دفاع از مردم و تأمین رفاه حال آنها حضور پیدا می‌كرد تا حق عموم مردم را ستانده و عدالت اجتماعی را محقق سازد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی با اشاره به فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم اظهار كرد: حجت‌الاسلام آل هاشم در سمت‌ها و حوزه‌هایی همچون؛ ستاد نمازجمعه تبریز، بخش عقیدتی سیاسی مركز آموزش پشتیبانی نیروهای زمینی ارتش، اداره عقیدتی سیاسی منطقه‌ای آذربایجان، معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی منطقه‌ای آذربایجان، جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش، اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش ارائه خدمت كرد. امیدواریم كه راه این بزرگوار مردمی ادامه پیدا كند.

دسترسی سریع
خبر