اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

مردم؛ ولی نعمت ما هستند

سرتیپ محمد رضا فولادی در ویژه برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت به مردم ایران گفت: به فرموده امام خمینی (ره) مردم؛ ولی نعمت ما هستند و به كارگزاران و مدیران نظام اكیداً توصیه می‌كردند؛ خدمت هر چه بیشتر به مردم داشته باشند.

1403/03/03
|
12:17
|

سرتیپ محمد رضا فولادی (رئیس سازمان حفظ نشر آثار دفاع ارتش جمهوری اسلامی ایران) در ویژه برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان با اشاره به شهادت جان‌گداز ریاست محترم جمهوری بیان كرد: جای خالی رئیس جمهور شهید، دكتر امیر عبدالهیان و دیگر همراهان هر لحظه جان و دل ما را به آتش می‌كشاند و تحمل این غم بسیار دشوار است هر چند كه برای خود شهدا شوق انگیز است و پاداش زحمات و مجاهدت‌های خود را در شب میلاد امام رضا (علیه السلام) گرفته‌اند.


رئیس سازمان حفظ نشر آثار دفاع ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه گفت: در شرایط كنونی كشور ما، نیاز به چنین افرادی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود تا مشكلات مردم رفع و اهداف متعالی كشور محقق شود و از این رو؛ فقدان حضور شخصیت‌هایی همچون آیت الله رئیسی و دكتر امیر عبدالهیان بسیار سخت و دشوار است.

وی ادامه داد: به فرموده امام خمینی (ره) مردم؛ ولی نعمت ما هستند و به كارگزاران و مدیران نظام اكیداً توصیه می‌كردند؛ خدمت هر چه بیشتر به مردم داشته باشند. حمایت از مردم به خصوص محرومان یكی از وظایف الهی دولتمردان به شمار می‌رفت و این همه اصرار امام بر اهمیت و نقش مردم در صحنه، در تمامی دوران زندگی، مبتنی بر اهمیتی است كه در دین مبین اسلام به مردم داده شده است. از این رو؛ ما باید در تراز شایستگی ملت ایران، به آنان خدمت كنیم كه شایسته بهترین‌ها هستند.

سرتیپ محمد رضا فولادی همچنین اظهار كرد: اگر ده‌ها و صدها و هزاران نفر از ما جان خود را در مسیر خدمت به این مردم فدا كنیم، حق است و شایستگی آن را دارند و همیشه نشان داده‌اند كه حامی و پشتیبان نظام و مسئولین بوده‌اند و این مهم بر ما ثابت شده است و انشاالله خداوند توفیق خدمت شایسته و مطلوب به این مردم را به ما عطا كند.

دسترسی سریع
خبر