اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

آیت الله رئیسی فردی مردم دار بود

حسین مظفر (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) در ویژه برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران گفت: در طول 42 سال خدمت ایشان در پست‌های مختلف، هیچگاه از مردم كناره نگرفته و با مردم بود.

1403/03/02
|
20:23
|

حسین مظفر (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) در ویژه برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت در پی شهادت ریاست محترم جمهوری و جمعی از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد گفت: از ویژگی‌های بارز آیت‌الله رئیسی، اخلاق نیكو، طبع نرم، خوش‌رویی و تخلق به اخلاق اسلامی است. مجموعه این صفات باعث شده حتی در نظر دشمنانش كریم و بزرگ جلوه دهد. در طول 42 سال خدمت ایشان در پست‌های مختلف، هیچگاه از مردم كناره نگرفته است. با مردم و در میان آنها بوده و چهره ‌به چهره و با متانت خاص به سخنان مردم گوش داده و گره‌گشائی كرده است.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی در عین اینكه دارای طبع نرمی بود، اما در احقاق حقوق مردم و مبارزه با فساد، چهره‌ای قاطع و مصمم از خود نشان داد. آیت‌الله رئیسی در زمره مسئولینی بود كه در زمینه مالی، در طول تمام مسئولیت‌‌ها تا كنون حتی یك نقطه خاكستری از وی مشاهده نشده و به پاك‌دستی شهره است. ایشان همواره یاری صدیق برای امام خمینی (ره) و بعد از او برای مقام معظم رهبری بود و به‌عنوان بازویی توانمند و بدون هرگونه لغزش و انحرافی به ولایت عشق ورزیده است.

وی در ادامه سخنان خود افزود: ایشان در طی مسئولیت‌های چهل و اندی سال گذشته، همواره جزو كسانی بود كه قدرت او را آلوده و مغرور نساخت و شخصیت او را تغییر نداده‌ است. آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، بر قدرت سوار بود و از آن به‌عنوان ابزاری كارآمد در راستای خدمت به عموم مردم استفاده كرد و هیچگاه قدرت او را مغلوب نساخت. كسانی كه از نزدیك با زندگی آیت‌الله آشنایی دارند، همواره اذعان می‌كنند او اهل تجمل‌گرایی و كاخ‌نشینی نبود و همانند مردم عادی زندگی می‌كنند. او اشرافی‌‌گری را آفت اصلی و اساسی مسئولیت می‌دانست و به‌شدت از آن پرهیز می‌كرد. یكی از بارزترین ویژگی‌های دكتر سید ابراهیم رئیسی؛ تحول‌خواهی و نوآوری در زمینه مدیریت بود و هر جایی كه او قدم گذاشت، بعد از مدتی تحول در جهت پیشبرد كارها كاملاً آشكار و قابل لمس بوده است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین اظهار كرد: امانت‌داری در مسئولیت‌های محوله و مسئولیت را امانتی بر گردن خود دانستن، از خصلت‌های شایسته آیت الله رئیسی بود. آیت‌الله رئیسی با اندوخته‌های علمی در حوزه و دانشگاه و تجربه‌های ارزشمند حاصل از 42 سال مدیریت در عرصه‌های مختلف، از دانش و تجربه كافی برای سكان‌داری قوه مجریه برخوردار بود و امیدواریم رئیس جمهوری بعدی با ادامه راه ایشان، روند اداره كشور را در پیش گرفته و قدم مثمرثمر در راستای حل مشكلات كشور بر دارد.

دسترسی سریع
خبر