اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

حیفا و تل‌آویو را با خاك یكسان می‌كنیم

در برنامه "جوونی مجاز" رادیو جوان مطرح شد: رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی پس از بازدید از سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، بیان داشتند كه چنانچه كوچك‌ترین خطایی از دشمن (آمریكا و اسرائیل) سر بزند، حیفا و تل‌آویو را با خاك یكسان می‌كنیم.

1403/01/27
|
10:35
|

دكتر محمد طهرانی مقدم (برادر شهید حسن طهرانی مقدم) در برنامه جوونی مجاز شبكه رادیویی جوان ضمن اشاره به "عملیات صادق" سپاه پاسداران عنوان كرد: ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران از عملیات تنبیهی رژیم اسرائیل باید به خاطره‌ای از برادر بزرگوارم شهید حسن طهرانی مقدم اشاره كنم. ایشان زمانی در جنوب لبنان به همراه شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار كردند كه از جنوب لبنان تا مركز اسرائیل 150 كیلومتر بیشتر مسافت نیست پس ما می‌توانیم موشك‌هایی با این بُرد را در دستور كار قرار دهیم و دقیقاً از همان زمان این كار به صورت عملیاتی و كاملاً تخصصی آغاز شد.

وی ادامه داد: در آن زمان شهید عماد مغنیه زنده بودند و شهید حسن طهرانی مقدم با گرد هم آوردن همراهان ایشان، ساخت موشك‌هایی با بُرد بالای 150 كیلیومتر و سوخت جامد را به صورت كاملاً تخصصی به آنها آموزش داد و در ادامه این روند؛ طی مدت زمانی كوتاه صدها موشك را ساخته و در زی زمینهای جنوبی لبنان به صورت آماده باش (آماده شلیك) مستقر كردند. البته باید توجه داشت كه دقت و تفكر راهبردی ایشان تا بدانجا بود كه هر یك از این موشكها را با هدف منهدم سازی یكی از مقرهای استراتژیك رژیم صهیونیستی تنظیم و مستقر كردند تا حتی یكی از این موشكها به خطا نرود.

برادر شهید حسن طهرانی مقدم همچنین متذكر شدند كه دقیقاً پس از این عملیات بود كه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی پس از بازدید از سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، بیان داشتند كه چنانچه كوچك‌ترین خطایی از دشمن (آمریكا و اسرائیل) سر بزند، حیفا و تل‌آویو را با خاك یكسان می‌كنیم و دقیقاً به همین دلیل بود كه شهید حسن طهرانی مقدم وصیت كرده بود كه روی سنگ قبرم بنویسید "اینجا مدفن كسی است كه می‌خواست اسرائیل را نابود كند."

دكتر محمد طهرانی مقدم ضمن تأكید بر ضرورت انجام عملیات وعده صادق گفت: اگر اسرائیل از طریق كشورهای حاشیه خلیج فارس قصد آسیب به ایران را داشته باشد، قطعاً آنها را هدف تیرهای غیبی سپاه یعنی موشك‌های غیرقابل رهگیری قرار می‌دهیم و اگر منطقه را ترك نمی‌كنید پس منتظر تیرهای غیبی سپاه پاسداران باشید. این حملات قاطع ایران به پایگاه‌های محرمانه اسرائیل نتیجه جاسوسی و شرارت‌های رژیم صهیونیستی و حملاتی بود كه از خاك عراق به ایران انجام می‌دادند.

وی در ادامه بیان كرد: این مهم را نیز بازگو كنم كه روزی حاج حسن طهرانی مقدم همراه با چند تن از فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدند و این دیدار به زمان اقامه نماز رسید. پس از نماز مقام معظم رهبری خطاب به حاج حسن طهرانی مقدم فرمودند كه حسن آقا بنده با شما كاری دارم. پس از اتمام این دیدار برادرم بسیار خوشحال بود، جلو رفتم و علت این خوشحالی را جویا شدم كه برادرم عرض كردند؛ آقا بنده را شیعه مخلص امیرالمؤمنین (علیه السلام) خطاب كردند و فرمودند ما دست تو را پُر می‌كنیم تا بتوانی در برابر استكبار جهانی ایستاده و آنها را به خاك بزنی و در آخر فرمودند "علیٌّ حبُّهُ جُنَّه علیٌّ حُبُه، جُنّه قَسیمُ النّارِ و الجَنّه وصیُ المصطفی حقّاً امام الإنس و الجِنّه" حب علی، “سپر” است. تقسیم ‌كننده جهنم و “بهشت” است. به حق كه وصی مصطفی است. امام انس و جن است.

دسترسی سریع
خبر