اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

پوشش نماز عید فطر و بررسی روش‌های تداوم بندگی در رادیو جوان

ویژه برنامه زنده «قبول باشه» رادیو جوان به پوشش مراسم با شكوه نماز عید سعید فطر با امامت رهبر معظم انقلاب و بررسی روش‌های تداوم بندگی در ماه‌های آینده و فضیلت روز عید سعید فطر می‌پردازد.

1403/01/21
|
12:59
|

فاطمه قنبری، تهیه‌كننده ویژه برنامه زنده «قبول باشه» رادیو جوان، درباره اهداف این برنامه رادیویی اعلام كرد: این برنامه رادیویی ضمن تبریك و قبولی طاعات و عبادات به شنوندگان عزیز به پوشش مراسم نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی می پردازد.

وی در ادامه گفت: همچنین، از زاویه‌های مختلفی درباره این عید بزرگ و فرخنده، به همراه بررسی روش‌های تداوم بندگی در ماه‌های آینده، با حضور كارشناس مذهبی، حجت اسلام و المسلمین مهدی كرمی، گفتگو خواهند داشت. علاوه بر این، برنامه به روشنگری درباره فضیلت روز عید سعید فطر و اعمال این روز نیز می‌پردازد.

فاطمه قنبری، این تهیه كننده رادیویی در ادامه به جزئیات برنامه پرداخت و اظهار داشت: در بخش دیگر این برنامه، با دكتر آمنه صفرچی در مورد طب اسلامی به گفتگو خواهیم پرداخت. همچنین، مورد بحث قرار داده خواهد شد كه چگونه در طول یك ماه بندگی، باید سبك خوراك متفاوتی نسبت به ماه‌های دیگر داشته باشیم و چه دستوراتی را باید رعایت كنیم.

وی افزود: در بخش دیگر به شهرستان ها سر می زنیم و با مردم عزیز ارتباط برقرار خواهیم كرد تا از آداب و رسوم آنها در روز عید سعید فطر مطلع شویم كه با فرهنگ و زندگی مردم آن شهرستان آشنا شویم و فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر با آداب و رسوم محلی و تقویت ارتباطات اجتماعی است. این تجربه می‌تواند به تعمق بیشتری در فرهنگ و جامعه كمك كند و ارتباطات فرهنگی را تقویت نماید.

ویژه برنامه زنده «قبول باشه» رادیو جوان كاری از گروه تاریخ و معارف با مدیریت دكتر عباس رجب سلمانی و به تهیه كنندگی فاطمه قنبری و با اجرای راضیه سادات هاشمی و زینب محمودی دستیار تهیه و با هماهنگی فرزاد محمدی راد و به نویسندگی سمیه نازنینی، روز چهارشنبه از ساعت 6 الی 9 روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو جوان می شود.

دسترسی سریع
خبر