اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

امیر شجاعان: فرایند آماده‌سازی برای رأی‌گیری در انتخابات

امیر شجاعان، رئیس مركز دولت الكترونیك، فناوری اطلاعات و آمار‌ و رئیس كمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور، در برنامه زنده «متولد ایران»، جزئیات فعالیت‌های انتخابات در روز یازدهم اسفند را اعلام كرد.

1402/12/10
|
21:45
|

رئیس مركز دولت الكترونیك، فناوری اطلاعات و آمار وزارت كشور در ادامه در خصوص پنج سند هویتی توضیح داد: هر عزیزی كه به صندوق اخذ رأی مراجعه می كند و یكی از این پنج سند را كه شامل (شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه، پایان خدمت، كارت ملی) را همراه داشته باشد، می تواند بعد از احراز هویت، رأی خود را ارائه دهد.

امیر شجاعان رئیس مركز دولت الكترونیك، فناوری اطلاعات و آمار وزارت كشور به ارسال تجهیزات هوشمند به تمامی استان ها اشاره كرد و گفت: مهم ترین كار ما در این دوره، آماده سازی این تجهیزات برای ارسال به شعب انتخابی است كه این تجهیزات در تمام استان نیز وجود دارد.

رئیس كمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات كشور در خصوص رأی دادن مردم از طریق فضای مجازی اظهار كرد: در هیچ جای دنیا انتخاب ملی از راه دور مرسوم نیست و دلایل متعددی دارد كه مردم عزیز باید به صورت حضوری به شعب انتخابیه مراجعه كرده و رأی آنها بعد از احراز هویت دریافت خواهد شد و ان شاالله هرچه سریع تر نتایج آراء نیز اعلام خواهد شد.

دسترسی سریع
خبر