اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

بهادری جهرمی هدف ما و دانشجویان در تمام دوران یكی است

برنامه «جوونی مجاز» رادیو جوان به مناسبت روز دانشجو با دكتر علی بهادری جهرمی (سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت) گفتگو كرد.

1402/09/16
|
23:37
|

دكتر علی بهادری جهرمی (سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت) در گفتگو با برنامه "جوونی مجاز" به مناسبت روز دانشجو گفت: خوشبختانه دولت محترم آقای رئیسی رویكردی جوان‌گرایانه دارد و علاوه بر بنده كه متولد سال 1364 هستم چند وزیر جوان دیگر هم در كابینه حضور دارند كه متولد دهه 60 هستند از جمله؛ آقای دكتر احسان خاندوزی (معاون اقتصاد)، آقای دكتر محسن منصوری (معاون اجرایی)، دكتر عیسی زارع پور (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) و آقای دكتر دهقانی فیروزآبادی (معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان).

وی در ادامه افزود: در جلسات هیئت دولت وقتی بر سر موضوعی بحث می‌شود، جمع جوان‌ترها نظرات نزدیك به هم را مطرح می‌كنند كه باعث ایجاد ارتباط مطلوب‌تر و بهینه‌تر می‌شود و در كنار نظرات افراد با تجربه‌تر منجر به تضارب آرا و اتخاذ تصمیمات هدفمندتری می‌شود.

دكتر علی بهادری جهرمی با اشاره به حضور در میان دانشجویان در دوران بحران كشور اظهار كرد: از آنجایی كه در دوران دانشجویی یك از فعالان دانشگاه بودم و در تشكل‌ها و انجمن‌های مختلف دانشجویی حضور داشتم و تعامل با مسئولین برای امثال من ملموس است و به همین خاطر در سال گذشته و پس از یك سری اتفاقت تلخ در كشور، به میان دانشجویان رفتم تا نظرات و خواسته‌های دانشجویان را بشنوم.

وی همچنین گفت: در سال گذشته و پس از اتفاقات جاری در آن دوران، به دانشگاه خواجه نصیر طوسی رفته بودم تا جلسه‌ای با دانشجویان داشته باشم كه البته پیش از آن عده‌ای مخالف فراخوان داده بودند كه این جلسه بر هم خورده و از برگزاری آن جلوگیری كنند و از این رو فضا بسیار تند بود؛ اما بنده با حضور در جلسه احساس قرابت و هم‌فكری با دانشجویان را داشتم به طوری كه احساس می‌كردم من هم یك دانشجوی معلولی مثل دیگران حاضران در جلسه هستم تا جایی كه پس از اتمام جلسه برخی دانشجویان آمدند و گفتند دكتر به ما ملحق شو، تو از مایی! و بنده هم معتقد هستم كه از آنها هستم فقط در آن برهه زمانی نمی‌توانستیم با هم به درستی صحبت كنیم چرا كه هدف همه ما یكی است.

دسترسی سریع
خبر