اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

مقاومت غزه/استقامت و اراده ناب مردم در برابر اسرائیل

مردم بی گناه غزه، در خط مقاومت قرار گرفته و با استقامت و اراده قوی خود، امید و آینده را برای مردمان خود می‌سازند. در این مسیر، غزه به عنوان سنگ بنای مبارزه و پایگاه مقاومت معنا و ارزشی بی‌قیاس دارد.

1402/09/05
|
13:31
|

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان؛ مردم غزه در مقابل حملات و تهدیدهای مداوم نظامیان اسرائیل مقاومت می‌كنند و برای دفاع از حقوق خود و زندگی در شرایط سخت، مقاومت می كنند. مقاومت در غزه نشان دهنده استقامت و اراده قوی مردم این منطقه است كه برای دستیابی به حقوق خود تلاش می‌كنند.

در همین راستا، برنامه «روی خط مقاومت» در شبكه رادیویی جوان به بررسی اخبار روز و آخرین تحولات مربوط به فلسطین و مقاومت غزه می‌پردازد. در این برنامه، تحلیل‌ها و گزارش‌های خبری ارائه می‌شوند تا شنوندگان را با وضعیت فعلی و تحولات اخیر در منطقه آشنا كند.

همچنین، اتفاقات و رویدادهای مهمی كه در غزه رخ می‌دهد، نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند. این برنامه سعی دارد با ارائه اطلاعات دقیق و صحیح، نقش خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مستقل در انتشار اخبار مربوط به مقاومت غزه را تقویت كند و به ترویج اصول و ارزش‌های مقاومت در جامعه كمك كند.

به علاوه، برنامه «روی خط مقاومت» با تهیه كنندگی مجتبی حسنی و گویندگی امین قاسمی فرع، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:55 روی موج اف ام ردیف 88 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو جوان می‌شود.

دسترسی سریع
خبر