اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

روابط عمومی رادیو جوان ویژه برنامه های رادیو جوان به مناسبت هفته بسیج

روابط عمومی رادیو جوان گفت: در هفته بسیج، رادیو جوان برنامه‌های متنوعی را منتشر می‌كند كه به جنبه‌های مختلف بسیج و تلاش‌های جهادگرانه ایرانیان پرداخته و نقش بسیج در سازماندهی و تحقق اهداف انقلاب اسلامی را برجسته می‌كنند.

1402/08/29
|
10:33
|

روابط عمومی رادیو جوان به مناسبت هفته بسیج درباره برنامه های این شبكه رادیویی گفت: برنامه‌های مختلفی در رادیو جوان به هفته بسیج اختصاص یافته است كه هر كدام به جنبه‌های مختلف بسیج می‌پردازند. برنامه «پرچمدار» به بررسی دستاوردهای بسیجیان نخبه و معرفی ابتكارات و خلاقیت‌های آنان می‌پردازد.

در برنامه «رادیوم» به هفته بسیج و دستاوردهای علمی آن اشاره می‌شود. برنامه «جوان ایرانی سلام» به مناسبت هفته بسیج، به اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های بسیج و گفتگو با فرماندهان آن می‌پردازد و به اهمیت و جایگاه بسیج مردمی در اهداف انقلاب اسلامی تاكید می‌كند. برنامه «شكوه حماسه» به بررسی دستاوردهای گروه‌های جهادی و روایت پیشرفت و محرومیت‌زدایی می‌پردازد.

همچنین، در برنامه «كافه رادیو» بخشی مربوط به بسیجیان فرهنگی تهیه و به شنوندگان رادیو جوان ارائه می‌شود. برنامه «جوونی مجاز» با فرماندهان و جوانان بسیجی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفتگو می‌كند. همچنین، برنامه «بازی باز» به صورت مسابقه‌ای با محوریت هفته بسیج برگزار می‌شود و سوالاتی مرتبط با این هفته مورد بررسی قرار می‌گیرند. برنامه «جورواجور» توسط نوجوانان درباره هفته بسیج تهیه شده و به شنوندگان رادیو جوان ارائه خواهد شد.

در برنامه «فكری از جنس بلور» به مناسبت هفته بسیج، به روایت تلاش‌های جهادگرانه این مملكت توسط افراد بدون نام و نشان خواهیم پرداخت. این برنامه نمایی است از ایمان، اراده و پشتكار این جوانان و بزرگوارانی كه با دست‌های بی نشان به ساختن آینده ای روشن و پیروزمند كشورمان می‌پرداخته است.

همچنین، مستند «بسیج» به ما نشان می‌دهد كه چگونه بسیج مستضعین شكل گرفته است، اهدافی كه برای خود قائل شده و كارهایی كه با ایثار و تلاش مستمر خود به انجام می‌رسانند. این مستند نقش بسیج در جهان امروز را نیز بررسی می‌كند و نشان می‌دهد كه چگونه بسیج به عنوان یك نیروی مردمی، در حفظ امنیت و استقلال كشور و در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و تعالیم مقام معظم رهبری قرار دارد.

دسترسی سریع
خبر