اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

مراسم عقد كنان در استودیوی رادیو جوان

به مناسبت سالگرد پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ویژه برنامه "جانم شو" با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان روی آنتن زنده رادیو جوان می رود.

1401/04/10
|
12:11
|

مجتبی حسنی تهیه كننده "جانم شو" در مورد این برنامه گفت:
در "جانم شو" سعی داریم با برگزاری یك مراسم عقدكنان ساده، فرهنگ ازدواج آسان را ترویج دهیم و از تشكیل خانواده بگوییم.
در این برنامه مراسم عقد كنان دو جوان را داریم، كه به همدیگر سخت نگرفتند و از نظر اقتصادی همدیگر را تحت فشار قرار ندادند. همچنین خانواده‌های آن‌ها نیز این زوج را به ازدواج آسان تشویق كردند.
ما سعی كردیم از دو روز قبل به صورت مستند با زندگی آنها همراه شویم و در ادامه این مستند را به برنامه زنده گره بزنیم و همراه این زوج وارد استودیوی رادیوجوان شویم.

حسنی ادامه داد: در این ویژه برنامه، استودیوی شبكه جوان، یك اتاق عقد كوچك خواهد شد و قرار است پس از عقد با این زوج و خانواده‌هایشان در مورد سادگی این ازدواج گفتگو كنیم. همچنین هدایایی از سمت رادیوجوان و آستان قدس رضوی متبرك به اسم امام رضا(ع)، تقدیم این زوج جوان خواهد شد.

مجتبی حسنی در مورد بخش های دیگر این برنامه نیز توضیح داد:
"جانم شو" بخش های جذاب دیگری مثل مولودی خوانی و اجرای زنده موسیقی خواهد داشت. همچنین در بخشی از برنامه نیز با مشاغلی كه با ازدواج مرتبط هستند از طلافروش تا اجاره دهنده تاج عروس، در مورد ازدواج آسان گفتگو خواهیم كرد تا هر چه بیشتر این فرهنگ را در جامعه نهادینه كنیم.

"جانم شو" به تهیه‌كنندگی مجتبی حسنی و با اجرای صدیقه مرادی و سینا هوشمندی، جمعه 10 تیر از ساعت 19 روی آنتن زنده شبكه رادیویی جوان خواهد رفت.

دسترسی سریع
خبر