اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

برررسی علل كاهش فروش در سینمای ایران در سینماچی رادیو جوان

«سینماچی» برنامه تخصصی در حوزه سینما، تلویزیون و فیلم های نمایش خانگی است كه این هفته به طور ویژه به كاهش فروش فیلم‌های سینمای در سینمای ایران خواهد پرداخت.

1401/03/19
|
19:34
|

«سینماچی» برنامه تخصصی در حوزه سینما، تلویزیون و فیلم های نمایش خانگی است كه به نقد و بررسی موضوعات و حواشی روز در این حوزه‌ها می‌پردازد. این برنامه كه جمعه‌ها ساعت 16 از شبكه رادیویی جوان روی آنتن می‌رود این هفته به طور ویژه به كاهش فروش فیلم‌های سینمای در سینمای ایران خواهد پرداخت.
سمانه شهبندی تهیه كننده «سینماچی» در مورد برنامه این هفته توضیح داد:
در برنامه جمعه 20 خرداد، در بخش گفتگوی ویژه سینماچی همراه با هادی فیروزمندی، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، در مورد اینكه چرا سینمای ایران این روزها كم می‌فروشد به بحث و بررسی خواهیم نشست. همچنین در بخش "فیلم‌چی" كه به نقد و بررسی آثار سینمایی در حال اكران اختصاص دارد، در گفتگو با "حسین دارابی" كارگردان فیلم تازه اكران شده "هناس" به نقد این فیلم می‌پردازیم.
شهبندی ادامه داد : در بخش های دیگر این برنامه نیز با "عطیه موذن" خبرنگار بخش فرهنگی خبرگزاری مهر، در مورد خبرهای حوزه سینما و تلویزیون صحبت خواهیم كرد، در بخش "آپاراتچی" با "محیا ساعدی" آثار مریلا زارعی در سینمای ایران را مرور خواهیم كرد و در بخش "موزیكانچی" نیز موسیقی فیلم موقعیت مهدی و تاثیر آن در روند فیلم را مورد تحلیل قرار خواهیم داد.

سینماچی به تهیه كنندگی سمانه شهبندی و اجرای علی مرادخانی جمعه‌ها ساعت 16 روی آنتن زنده رادیو جوان می‌رود.

دسترسی سریع
خبر