اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

محمد فخیم تیتراژ نوروزی رادیو جوان را می خواند

صد سال به این سالها جنگ تفریحی و عصرگاهی رادیوجوان به مناسبت نوروز 1401 روی آنتن زنده این شبكه خواهد رفت.

1400/12/28
|
14:41

محمد فخیم خواننده پاپ تیتراژ برنامه عصر گاهی رادیو جوان را می خواند. این ویژه برنامه طنز و مفرح كه « صد سال به این سالها» نام دارد هر روز ساعت 17 تا 18:30 در نوروز از رادیو جوان پخش می شود. ترانه تیتراژ «صدسال به این سالها » به سفارش رادیو جوان بوده كه خواننده ،آهنگساز، شاعر و تنظیم كننده آن محمد فخیم است‌.
صد سال به این سالها یك جنگ تفریحی است كه در ایام عید نوروز با ‌شخصیت‌های مختلفی كه در برنامه طراحی شده سعی می‌كند به موضوعات اجتماعی مخصوص ایام عید نوروز به شكلی طنز بپردازد.
بیان این مشكلات در بخش های ویژه صد سال به این سال‌ها مطرح خواهد شد.
آیتم نمایشی «مخترع»، كه هر بار اختراعی را در قالب راهی برای حل یكی از مشكلات اجتماعی ارائه می‌دهد، در آخر به دلیل عدم بررسی كامل مشكل به شكست منجر می‌شود. این بخش طعنه‌ای به مدیریت برخی از مسئولین خواهد زد كه بدون احاطه كامل به مشكلات اقدام می‌كنند. همچنین در بخش ویژه ورزشی هر روز مصاحبه خیالی با یكی از ورزشكاران و یا مربیان ورزشی انجام خواهد شد كه با توجه به مسائل روز ورزش به نقد صحبت‌های آنها پرداخته می‌شود.
صد سال به این سال‌ها از 28 اسفند ماه تا 13 فروردین به تهیه كنندگی عباس پیری و حامد مرادیان روی آنتن زنده رادیو جوان خواهد رفت و سعی دارد زمان عصرگاهی شاد و پرانرژی را برای شنوندگان رادیو به ارمغان بیاورد.

دسترسی سریع
خبر